Олія Gamo універсальна 35ml для догляду за пневматичною зброєю

Олія Gamo універсальна 35ml для догляду за пневматичною зброєю від компанії Інтернет-магазин "Компот" - фото 1
305 ₴
Немає в наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
EXP-000208
Виробник
Gamo
Країна виробництва
Іспанія
Об'єм
35 мл
Тип
Оружейное масло
Тип средства
Средство для чистки
Срок годности
36 мес
Упаковка средства
Пластиковая бутылка
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Примечание***
Страна происхождения торговой марки может отличатся от страны производителя.
Объём, мл
35
Тип ёмкости
Капроновая капельница

Опис

Олія Gamo видаляє затвердіння й нальоти олива, міді ізолює й захищає дерев'яні частини зброї, очищає, розм'якшує й просочує кобури, лямки, ремені. Так само нейтралізує і видаляє кислотні осади.

Спеціальна олива для пневматичних гвинтівок і пістолетів, які необхідно змащувати не "каким-то", а спеціальною олією для ПНЕВМАТИЧНих пістолетів і гвинтівок, щоб уникнути роз'єднання силіконових, фторопластових тощо. ущільнювачів, оскільки ОРУЖЕЙНІ олії мають у своєму складі домішки, у завдання яких входить знімати нагар і залишки хімічних реакцій під час згоряння виноградника в вогнетривках, а з каналу дула яких потрібно регулярно видаляти осад олива, інакше точність і потужність, м'яко кажучи, будуть "хромати". Для пневмвінтики-же, є спеціальні олії, які не шкодять ущільнювальним кільцям, водночас знімають осад олива в дулах і змащують поршневу, для "ковзання" поршня без втрати компресії, водночас уникаючи ефекту дизеля, і прогоряння манжети. Цю олію використовують і для змащування механічних вузлів, як у пневматичних гвинтівках, так і в пневматичних пістолетах.

Деякі користувачі користуються доданими до вітчизняних гвинтівок сталевими шомполами, що входять до комплекту. Не робіть цього ніколи й у жодному разі! Ви маєте всі шанси пошкодити нарізи дула та поступово зіпсувати його!

Чищення пневматики

Якщо для вогнепальної зброї як гладкодульної, так і нарізного процесу чищення дул більш або менш відпрацьований, і є загальні рекомендації, то пневматична зброя має свої особливості. Все залежить від типу зброї (пружинно-поршневе, С02, компресійне та РСР), типу куль і їхнього виробника, потужності зброї, матеріалу дула та типу нарізів.

Необхідно видалити сміття, що неминуче накопичується за час стрільби. Кулі, як і належить, залишають сліди на полях дула, та й просто з них летить олив'яний пил, що утворюється під час виробництва, а оскільки в пневматиці щось звідки-то завжди дує, то по стовбуру прокачуються невабливі об'єми повітря.

За вмістом кожної "дережі" вони не зіставлені з залишками пороху, але кількість самих пострілів із пневматичної зброї зазвичай більша. Наче б методика проста — прибираємо весь бруд із дула разом зі змазкою і наносимо тонкий шар нового мастила, але є нюанси.

Загалом ступінь освинцювання залежить більше від якості дула та типу зброї, ніж від кількості зроблених пострілів. Дуло потужних пружинно-поршневих гвинтівок брудняться сильно та швидко. Ті, що стріляють за допомогою стисненого повітря або газу, ведуть себе в цьому плані спокійніше, хоча за енерговитрат можуть бути втричі потужнішим за «звірячі» гвинтівок із пружинами.

Поліровані дула брудняться менше, ніж неполіровані. Полігональні дула зазвичай чистіші, ніж звичайна нарізка. Кількість нарізів — важливий чинник. Як не дивно, але чим більше нарізів, тим менше вони брудняться. У серійній пневматиці найбільша кількість нарізів — 14, найменша — 6, зазвичай 8-12.

Брудне дуло дає про себе знати просто: починаються незрозумілі відриви. Шукана ознака саме не загальне розповзання групи, а зростання кількості відривів. Згодом до половини всіх пострілів йдуть у «молоко».

Загальне правило в чищенні пневматики таке: з'ясувати, за якого настрілі ваша гвинтівка починає «давати одвірки», і потім, недовго до заповітної цифри, починати чищення. Неможливо дати пораду, що й коли чистити, це потрібно визначати самостійно.

Для профілактики необхідно взяти до уваги деякі речі. Ніколи не треба використовувати радянські бренди: ДЦ, ДП, Д'яболо-1 і ДЦМ. Кулі самі по собі такі брудні та неякісні, що взагалі немає жодного сенсу ними стріляти.

Папіроси «Любельські» або «Біломор» давно зникли з прилавків магазинів, а ця дряпина міцно тримається завдяки шанувальникам «дешевої та ситної їжі». Не можна стріляти сталевими кульками з нарізних дул, чи то вони хоч омедненні, хоч золочені. Залиште цей боєприпас американським дітям, для яких його й розробляли.

З якого боку чистити дуло — неважливо. Якщо шомпол правильний, нічого роздряпати не вдасться. І взагалі є маса гвинтівок, чия конструкція дає змогу вставити з казенника тільки кулю, але не шомпол.

CO2 зброя — штука давно вивчена й абсолютно не примхлива. Високих швидкостей не дає, а й дула береже. Але використовувати неочищену від води вуглекислоту дуже і дуже погано. Білий сноп, що вилітає під час пострілу за кулями, — сніжинки, тобто замерзла вода. Від неї дула іржавіють дуже швидко та рівномірно. До речі, вміст води в газі дуже критичний для потужності зброї. Сніжинки під час народження забирають енергію в газу та позбавляють її кулі.

Столи біля СО2 зброї мають бути змащені обов'язково. Мультикомпресійна, компресійна та РСР зброя вимагає досить дбайливого ставлення до стовбурів. Грамотне мастило дає змогу різко (в кілька разів) збільшити натрел між чищенням.

Столи пневматичної зброї, навіть висококласної, не хромуються. Це не потрібно, оскільки немає хімічного впливу нагару та високих температур. Точніше, не має бути, а найтоншої оливної плівки досить, щоб захистити метал від корозії. Столи у пневматиці вічні (у разі правильного використання). Велика кількість олії в дулі завжди погано. «Велике» — це коли його можна побачити. Саме воно і є причиною найважчих засмічень.

Під час пострілу потужні пружинно-поршневі гвинтівки цю олію підпалюють. Горить усе, крім силікону, і то коли його зовсім мало. Кульки залишають в олії олив'яний пил, який не видаляється такими пострілами. Будь-яка дрібна соринка, що потрапила до стовбура, найімовірніше, також сховається в нарізі й потім даватиме пролітаючим повз кулі поради, куди та як летіти.

І всім буде радити різне... Саме тому не треба сліпо переносити досвід чищення вогнепальної зброї з олією, вже дуже часто його забувають повністю видаляти після чищення. Сухі, повністю знежирені дула теж не оптимальне рішення. Вони опановуються дуже швидко, так і енергія, яку в кулі забирають нарізи на обертання й без того занадто велика. Тому просимося будь-які способи знизити ці втрати. Крім того, дула робляться з корозійностійкої сталі та іржавіють у вологому повітрі дуже швидко. Потрібен максимально тонкий шар і максимально стійкий до стирання вигляд мастила.