Студия праздников и торжеств «Компот» предлагает выездной кукольный театр и Киевский Театр марионеток. 

Какой малыш не мечтал хотя бы однажды, чтобы его любимые игрушки ожили и заговорили? Наш кукольный театр — это лучшие Театры на Украине на выезде. Например, Киевский Театр марионеток. Наш театр поможет детям воплотить их сказочные мечты в реальность! Мы приедем в гости к детям и подарим увлекательное путешествие в дивную страну сказок. Для ребёнка театр кукол – это возможность научиться думать, оценивать поступки героев и гармонично развиваться. Прикоснуться оп настоящему к искусству и культуре. Юных участников этого волшебного приключения ждут встречи с любимыми персонажами и новыми сказочными героями. Кукольный спектакль подарит радость и восторг, отличное настроение и незабываемые впечатления! А вот небольшой список спектаклей, которые мы предлагаем:

Вистава «Не хочу-не буду!»

Вистава «Не хочу- не буду!»

Інтерактивна вистава-гра про Зайчика, який ні з ким не хотів гратися, дружити і навіть розмовляти.
Справжній Бука. Образив Білочку, Ведмедика, Їжачка і, навіть, діток, що в залі.
Проте, коли Зайчик потрапив у біду, всі стали на його захист, не зважаючи на образи.
Лише тоді маленький Бука зрозумів, що чемність, повага, і дружба понад усе.

Тривалість вистави – 35 хв
Для дітей від 3-х років.

Режисер, художник – М. Яремчук

Вистава «Сюрприз для тата»

Вистава «Сюрприз для тата»

Була собі дружня ведмежа родина: Мама, Тато і синочок-ведмежатко. Одного разу мамі довелося поїхати у відрядження на Північний полюс. І с самого ранку почались пригоди маленького Ведмежатка, яке залишилося с Татом вдома. Саме про ці пригоди і йдеться у виставі.

Для дітей від 3-х років.
Тривалість вистави – 40 хв.
Режисер — Михайло Яремчук.

Вистава «Справжній тато»

Вистава «Справжній тато»

Ця казка про Вовка-одинака , який забув або не знав, що таке любов, ніжність. Та так сталося, що йому довелося висиджувати курчатко, щоб потім його з’їсти… Але маленьке народжене диво пробуджує у Вовка добрі та ніжні почуття. А найголовніше — в ньому прокидається справжній ТАТО.

Тривалість вистави – 35 хв
Для дітей від 3 років.

Вистава «Жужик» або «Тачки»

Вистава «Жужик» або «Тачки»

Життя прекрасне та цікаве — та буває …небезпечне. Воно складається з багатьох доріг. Та у кожного є своя дорога. Ось і нашому маленькому герою-автомобільчику Жужику -треба вибрати свій шлях в житті.

Тривалість вистави – 35 хв
Для дітей від 4 років.

Вистава «МІСТЕР Р-Р-Р»

Вистава «МІСТЕР Р-Р-Р»

Містер Р-р-р — це маленьке тигреня, персонаж казок англійського письменника. У виставі використовуються відомі історії про порося, яке хотіло літати і про слона Хортона, який висиджував пташеня. Але найголовніше у виставі все ж таки, мабуть, не стільки самі історії, скільки те, що їх пов’язує — головна, наскрізна Ідея, яка поєднує ці дві казки. Але великою помилкою буде думка, що їх тільки дві. Все, що Ви маєте знати — у нас ще дуже багато історій на цю тему!

Для дітей від 5-ти років з батьками.
Тривалість вистави – 45 хв.
Режисер — Михайло Яремчук

Вистава «Червона шапочка»

Вистава «Червона шапочка»

Цю виставу свого часу не просто прийняв, а закохався в неї французький, польський, німецький, угорський і, звичайно, український Глядач. Вистава, що дає змогу дітям сміятись і дивуватись, а дорослим сміятись і замислюватись. І головне — кожен в ній знайде для себе те, що не залишить його байдужим. Відкриємо маленький секрет: вистава створена за мотивами казки Шарля Перо, який писав історії для… дорослих, тобто історії з повчанням, з мораллю. Заінтриговані? Просто повірте — на виставі все одно буде цікавіше.

Для дітей від 5-ти років з батьками.
Тривалість вистави – 45 хв.
Режисер — Михайло Яремчук.

Вистава «Котилася торба»

Вистава «Котилася торба»

Вистава «Котилася торба» створена за мотивами українських народних казок, українського фольклору та найдавніших текстів, що являють собою уявлення наших прабатьків про створення Світу. В цій історії ми поєднали гру і філософію, бо саме так колись людина сприймала оточуюче середовище — через пізнання єдиного для всього Всесвіту коду. Ну і звісно ж, буде весело і смішно — жодна дитина від 3 до (принаймні) 103 років не залишиться байдужою.

Для дітей від 5-ти років з батьками
Тривалість вистави — 45 хв.
Режисер — Михайло Яремчук

Все спектакли играются на двух языках (по желанию клиента).
Работают профессиональные актеры театра кукол.
Актеры работают своими голосами, без фонограммы, во всех спектаклях играет оригинальная музыка, написанная под спектакль композитором.
Практически все спектакли хронометражем — 35 минут.